Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

SIDI GAVIA GORE LEI

SIDI GAVIA GORE: zostanete v teple, keď je zima a v suchu, keď sa budete potiť.
159,99€ 219,99€

Popis produktu

SIDI GAVIA Gore dámske motočižmy


SIDI pridala malý elastický panel kvôli hladkému zapínaniu na zips, a vďaka tomu je zlepšený pohyb v členku, tým sa zdokonalilo pohodlie pri rovnakom stupni ochrany.


GORE-TEX membrána je jadrom všetkých produktov konštruovaných s GORE-TEX ® tkanín. Obsahuje vyše 1,4 miliardy mikroskopických pórov na cm2. Tieto póry sú 20.000 krát menšie než kvapôčky vody, ale 700 krát väčšie ako molekuly vodnej pary. Voda z vonku nikdy neprenikne. Pot napriek tomu uniká ľahko, takže je menej vlhkosti vo vnútri topánky. Výsledok: zostanete v teple, keď je zima a v suchu, keď sa budete potiť. Táto látka bola ošetrená s teflónovou vrstvou tzn. má vysokú ochranu proti vode a škvrnám. Teflon pôsobí ako neviditeľná ochrana, ktorá poskytuje maximálnu odpudivosť vody a škvŕn. Ide o jednoduchú cestu ako udržať váš odev suchší a pohodlnejší za každého počasia. Teflon obklopuje každé vlákno, udržiava priedušnosť tkaniny. Teflon je odolný voči praniu a chemickému čisteniu.