Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

SIDI VORTICE

Motocyklové topánky Sidi Vortice Vám ponúknu maximálne pohodlie, prepracovaný systém ventilácia a dlhú životnosť.
389,99€

Popis produktu

SIDI VORTICE RACING MOTOČIŽMY 


Motocyklové čižmy SIDI Vortice používajú mechanizmus Tecno - je to napínací mechanizmus, ktorý sa prispôsobuje obvodu lýtka. Čižmy sú vyrobené z Lorica ® - je to kompozitný materiál vytvorený z veľmi jemných mikrovlákien. 

Majú lepšiu pevnosť, jemnejšiu textúru, menšiu váhu a lepšiu ochranu pred vlhkosťou. Materiál Lorica je tiež vysoko odolný proti oderu. Jeho veľmi dobrú priedušnosť zabezpečujú viac ako tri milióny pórov na štvorcový centimeter. SIDI Vortice sa ľahko udržiavajú,majú nízku hmotnosť a ponúkajú väčšiu flexibilitu. Napínací mechanizmus pomáha upevniť nohu v prednej časti topánky. Obe bočné nylonové výstuhy sú upevnené dvoma skrutkami, ktoré sú chránené nylonovými viečkami. Tento systém je vystužený skleným vláknom, chráni kotník, umožňuje vynikajúcu mobilitu nohy z predu do zadu a pri pohybe zo strany na stranu.


Systém ventilácie - spodný vonkajší nosník je vybavený nasávaním, môže byť otvorený alebo zavretý podľa potreby.
Maximálna pohodlie - poskytuje priedušná vložka, ktorá je ošetrená teflónom a vybavená ventilačnými otvormi. Tento spôsob zabraňuje vstrebávaniu vody a potu.Topánky sa rýchlo vysušia a neplesnivejú.
Dlhá životnosť - zmiešaná vnútorná podšívka odoláva bočným tlakom a ponúka väčšiu ochranu v porovnaní s koženou podošvou.