Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

SIDI ADVENTURE 2, HNEDÉ

Vodotesné motočižmy SIDI Adventure 2 vysoko priedušné a vodotesné motočižmy Sidi Adventure s membránou Gore-tex. Sidi Adventure nie sú len vyššie vodeodolné turistické motočižmy, odlišujú sa predovšetkým svojou pevnosťou.
349,99€ 369,99€

Popis produktu

Vodotesné motočižmy SIDI Adventure 2


Vysoko priedušné a vodotesné motočižmy Sidi Adventure s membránou Gore-tex.

Chôdzu uľahčuje tzv. Flex systém - otáčanie hornej časti v kĺboch. Chránič holennej časti je vyrobený z PU materiálu. Motočižmy sa uzatvárajú pomocou velcro zipsu a tiež dvomi  nastaviteľnými prackami.
Proti vniknutiu vody do čižmy je v hornej časti zábrana. Topánka má elastické časti v oblasti lýtka, zadné reflexné panely pre lepšiu viditeľnosť. Vnútorná vložka je nylonová s vyberateľný klenutím. Podrážka je z nekĺzavej gumy. 


V čom sú SIDI ADVENTURE iné?

Sidi Adventure nie sú len vyššie vodeodolné turistické motočižmy, odlišujú sa predovšetkým svojou pevnosťou, určené nielen pre jazdu na ceste, ale aj po nespevnených cestách. Majú neporovnateľne vyššiu mieru ochrany oproti ostatným turistickým topánkam.