Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM KRIOS, STRIEBORNÁ

KLIM KRIOS je novým začiatkom pre ADV prilby - obnovuje štandardy v sile, výkone a funkčnosti. Začína tam, kde iní končia.
499,00€

Popis produktu

MOTOCYKLOVÁ ADVENTURE PRILBA OD KLIM 

KLIM KRIOS je novým začiatkom pre ADV prilby - obnovuje štandardy v sile, výkone a funkčnosti. Začína tam, kde iní končia. KRIOS poskytuje prvotriedny zážitok prostredníctvom vysoko výkonnej konštrukcie z uhlíkových vlákien, všestrannosti v štyroch jazdných režimoch, aerodynamickej nadradenosti a bezkonkurenčného akustického a kontaktného komfortu. Toto je najľahšia adventure prilba, ktorá bola kedy vytvorená.
Toto je vrchol ADV.

Spoločnosť KLIM vyvinula prilbu KRIOS ADV na zničenie konvenčných výkonnostných parametrov modernej prilby Adventure Touring. Inovatívne stavebné techniky a najlepšie materiály sú kombinované v dokonalej multifunkčnej a úplne všestrannej adventure motoprilbe. Je to jediná prilba vážiaca menej ako 1500 gramov v Severnej Amerike. Pozrite sa na cestu jasne dopredu, vďaka správne nastavenej optike.  Zamerajte sa na cestu vpred a plne sa venujte jazde vďaka dokonalej aerodynamike prilby. Kombinuje elegantnú a stabilnú aerodynamiku, inteligentný dizajn ventilácie a prvotriedny systém spracovanie. 

Vďaka inovatívnym technológiám konštrukcie a prvotriednym materiálom vyhovuje KLIM KRIOS najnáročnejším normám ECE a DOT pre motocyklové prilby v porovnaní s konkurenciou.


Veľkostná tabuľka