Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM TRAVERSE NOHAVICE, ŠEDÉ

Traverse je jediným riešením pre off-roadového jazdca, ktorý hľadá plnohodnotné motooblečenie, ktoré sa osvedčilo aj v tých najhorších podmienkach.
429,00€

Popis produktu

KLIM TRAVERSE NOHAVICE

Kolekcia KLIM Traverse je vyrobená zo 100% nepremokavého, mimoriadne trvanlivého a funkčného materiálu GORE-TEX®, ktoré zvládne všetky podmienky.  Traverse je jediným riešením pre off-roadového jazdca, ktorý hľadá plnohodnotné motooblečenie, ktoré sa osvedčilo aj v tých najhorších podmienkach. Táto generácia modelu Traverse dostáva inteligentný redesign, v podobe vylepšeného strihu, vylepšených reflexných prvkov a vylepšeného inteligentného ventilačného systému. Môžete jazdiť celý deň - každý deň v absolútnom suchu a pohodlí.


Traverse enduro nohavice sú vyrobené z GORE-TEX® 2-vrstvového laminátu. Čo zaručuje ich 100% vodotesnosť a zároveň priedušnosť! Kolená a spodná časť nohavíc je navyše zosilnená materiálom CORDURA® 500D. Optimálne vetranie zabezpečia 2 predné a 2 zadné vetracie otvory. Vnútorné časti nohavíc sú navyše doplnené proti teplu o kožené panely. Nohavice majú predprípravu na kolenné a bedrové chrániče. 

Súvisiace produkty