Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM LATITUDE NOHAVICE, ČIERNA

Latitude to je váš dôveryhodný spoločník na každej ceste.
599,00€

Popis produktu

KLIM LATITUDE TURISTICKÉ MOTONOHAVICE


Tento výrobok je navrhnutý pre každého turisticky orientovaného jazdca. Dokonalá vodotesnosť, priedušnosť, ventilácia a ochrana sú základné prvky ktoré definujú motooblečenie Klim Latitude. 
Latitude to je váš dôveryhodný spoločník na každej ceste.


Vodotesnosť výrobku zabezpečuje 2-vrstvový laminovaný materiál GORE-TEX®, vyniká svojim vonkajším povrchom. Na najviac exponovaných miestach KLIM nešetril a nasadil naň materiál 840D CORDURA®. Celkový strih - ergonómia výrobku je prispôsobená práve na diaľkovú turistiku. Súčasťou motonohavíc je integrovaný systém D3O® chráničov. Nájdeme tu tiež 3M SCOTCHLITE ™ reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti za zníženej viditeľnosti. Vnútorná strana nohavíc je podšitá kozinkovou kožou, ktorá chráni nohavice pred poškodením z tepla.  Odvetranie motocyklových nohavíc zabezpečujú 4 vstupy, čo je pri turistických laminovaných gore-texových motonohaviciach úplne postačujúce. Zároveň sú podšité materiálom KLIMATEK ™, čo oceníte hlavne pri vyšších teplotách.  Nájdeme tu 3 vrecká: na bokoch a stehne. Nohavice je možné spojiť s bundou pomocou zipsu. A šírku nohavíc si jednoducho prispôsobíte pomocou cvokov v spodnej časti nohavíc. 

Nohavice je možné objednať v predĺženej verzii. V prípade  záujmu, nás neváhajte kontaktovať. 

Súvisiace produkty