Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM BADLANDS PRO NOHAVICE, HNEDÉ

KLIM –najdôveryhodnejšia značka pre adventure motocyklistov. Predstavuje najvyšší level motooblečenia, ktoré je dostupné pre ADV motocyklistov!
799,00€

Popis produktu

Vodotesné motocyklové nohavice Klim Badlands PRO 2018


Určené pre najnáročnejších adventure jazdcov, ktorí prekonávajú tie najťažšie skúšky. KLIM Badlands motooblečenie je vyvinuté skutočnými svetovými cestovateľmi pre zvládnutie tých najtvrdších podmienok. Predstavujeme ďalšiu generáciu Klim Badlands Pro. KLIM –najdôveryhodnejšia značka pre adventure motocyklistov.


Tieto motonohavice sú vyrobené technológiou laminácie 3- vrstvového GORE-TEX® materiálu. V praxi to znamená, že ide o 100% vodotesné motocyklové oblečenie na trhu. Zároveň, je toto oblečenie dostatočne priedušné na to, aby ste zvládli jazdu pri vyšších teplotách. Predstavuje najvyšší level v motooblečení, ktoré je dostupné pre motocyklistov! Odolný materiál 500d karbonite™ nájdeme v kľúčových oblastiach slúži proti nárazu a opotrebeniu. Nohavice pri jazde neobmedzujú pohyb na motocykli, prispôsobia sa jazde - pre bezkonkurenčný komfort. 3M scotchlite ™ je reflexný materiál pre zvýšenú viditeľnosť. Samozrejmosťou sú vodeodolné zipsy ykk® vislon®. Nový model má oproti predchodcovi vylepšené chrániče, ventiláciu a lepšiu konštrukciu. Vylepšený odvod vlhkosti POLYGIENE® oceníte pri dlhších výletoch.  Pridanou hodnotou je materiál KLIMATEK ™ ide o chladiace strečové panely.   Maximálne odvetranie: 4 vstupy.


Nohavice je možné objednať aj v skrátenej alebo predĺženej verzii. Informujte sa u nás.