Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM TRAVERSE BUNDA, ČIERNA

Kolekcia KLIM Traverse je vyrobená zo 100% nepremokavého, mimoriadne trvanlivého a funkčného materiálu GORE-TEX®, ktoré zvládne všetky podmienky.
429,00€

Popis produktu

KLIM TRAVERSE MOTOBUNDA

Kolekcia KLIM Traverse je vyrobená zo 100% nepremokavého, mimoriadne trvanlivého a funkčného materiálu GORE-TEX®, ktoré zvládne všetky podmienky.  Traverse je jediným riešením pre off-roadového jazdca, ktorý hľadá plnohodnotné motooblečenie, ktoré sa osvedčilo aj v tých najhorších podmienkach. Táto generácia modelu Traverse dostáva inteligentný redesign, v podobe vylepšeného strihu, vylepšených reflexných prvkov a vylepšeného inteligentného ventilačného systému. Môžete jazdiť celý deň - každý deň v absolútnom suchu a pohodlí.

2 vrstvový GORE-TEX® laminát je zárukou 100% vodotesnosti motooblečenia. Zosilnený materiál 500D CORDURA® na najviac namáhaných miestach. Pevné YKK® zipsy. Dostatočne veľké vetracie otvory. Bunda je vhodná na motokrosovú korytnačku, ale tiež ma predprípravu na D3O chrániče. 

Súvisiace produkty