Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM LATITUDE BUNDA, ČERVENÁ

Tento výrobok je navrhnutý pre každého turisticky orientovaného jazdca.
799,00€

Popis produktu

KLIM LATITUDE TURISTICKÁ MOTOBUNDA


Tento výrobok je navrhnutý pre každého turisticky orientovaného jazdca. Dokonalá vodotesnosť, priedušnosť, ventilácia a ochrana sú základné prvky ktoré definujú bundu Klim Latitude.
Latitude to je váš dôveryhodný spoločník na každej ceste.


Vodotesnosť výrobku zabezpečuje 2-vrstvový laminovaný materiál GORE-TEX®, vyniká svojim vonkajším povrchom. Na najviac exponovaných miestach KLIM nešetril a nasadil naň materiál 840D CORDURA®. Celkový strih - ergonómia výrobku je prispôsobená práve na diaľkovú turistiku. Súčasťou motobundy je integrovaný systém D3O® chráničov. Nájdeme tu tiež 3M SCOTCHLITE ™ reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti za zníženej viditeľnosti. Odvetranie zabezpečuje 6 vstupov, čo je pri turistickej laminovanej gore-texovej motobunde úplne postačujúce. Bunda je podšitá materiálom KLIMATEK ™, ktorý oceníte hlavne pri vyšších teplotách.  V bunde nájdeme 5 vonkajších vreciek, 4 vnútorné vrecká a 1 tajné vrecko.

Súvisiace produkty