Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM INDUCTION, SVETLÁ

Vytvorená pre motocyklistov, ktorí potrebujú funkčnosť prémiovej, plne odvetranej sieťkovanej motobundy bez toho, aby boli ohrozené všetky ochranné vlastnosti.
399,00€

Popis produktu

KLIM Induction letná motobunda


KLIM® KARBONITE MESH ™ motobunda kombinuje najvyššiu ventiláciu s najvyššou odolnosťou voči oderu v konštrukcii motocyklových búnd. Úplne nová bunda bola vytvorená pre motocyklistov, ktorí potrebujú funkčnosť prémiovej, plne odvetranej sieťkovanej motobundy bez toho, aby boli ohrozené všetky ochranné vlastnosti, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v ťažších textilných motobundách. Vyrobené s patentovanou technológiou KLIM® KARBONITE MESH ™, ktorá prináša konečný vysoko flexibilný materiál, ktorý je až o 750% silnejší ako polyestery používané inými značkami. Bunda Induction prekračuje požiadavky na pevnosť materiálu a zahŕňa technológiu ochrany proti nárazu s integrovaným systémom chráničov D3O® v oblasti lakťov a ramien.  Lakťové chrániče je možné prispôsobiť si podľa potreby pomocou sťahovacích pásiek.