Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM INDUCTION, NEÓNOVÁ

Úplne nová letná moto bunda bola vytvorená pre motocyklistov, ktorí potrebujú funkčnosť prémiovej, plne odvetranej sieťkovanej motobundy bez toho, aby boli ohrozené všetky ochranné vlastnosti, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v ťažších textilných motobundách.
399,00€

Popis produktu

Letná motocyklová bunda KLIM Induction 

Bunda bola vytvorená pre motocyklistov, ktorí potrebujú funkčnosť prémiovej, plne odvetranej sieťkovanej motobundy bez toho, aby boli ohrozené všetky ochranné vlastnosti, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v ťažších textilných motobundách. Vyrobené s patentovanou technológiou KLIM® KARBONITE MESH ™, ktorá prináša konečný vysoko flexibilný materiál, ktorý je až o 750% silnejší ako polyestery používané inými značkami. Bunda Induction prekračuje požiadavky na pevnosť materiálu a zahŕňa technológiu ochrany proti nárazu s integrovaným systémom chráničov D3O® v oblasti lakťov a ramien.


Maximálne odvetraná letná motobunda. 

vysoká /patentovaná/ odolnosť motobundy v prípade pádu KLIM KARBONITE ™ NYLON MESH
príjemný golier
nastaviteľné D3O® chrániče
3M® SCOTCHLITE® reflexný materiál