Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM BADLANDS, ŠEDÁ

100% vodotesná motobunda, ktorá zvládne akékoľvek podmienky. deálna voľba motooblečenia pre každého majiteľa adventure motocykla. V kombinacií s najlepším trilaminátom z ponuky Gore-Tex®, inteligentné vetranie, rozloženie váhy, reflexné prvky a ...
799,00€ 1 099,00€

Popis produktu

Ideálna voľba motooblečenia pre každého majiteľa adventure motocykla.


Vynikajúca ochrana, chrániče D3O™, komponenty Poron® XRD® v kombinacií s najlepším trilaminátom z ponuky Gore-Tex®, inteligentné vetranie, rozloženie váhy, reflexné prvky a oderu vzdorné systémy.

Klim Badlands je 100% vodotesné motooblečenie. Nový model prináša vyššie pohodlie vďaka vylepšenému strihu. Nová vrstva GORE-TEX 3 PRO SHELL zníži hmotnosť nie však trvanlivosť bundy. Na ramenách, lakťoch a predlaktí pribudol talisman Superfabric® oderu odolný materiál. Bundu spojíte s nohavicami celooobvodovým zipsom. Vylepšený je aj nový golier- lepšie pokrytie a pohodlie, zároveň jeho odopnutím sa zvýši ventilácia bundy. Najprepracovanejší systém odvetrania - 10 vstupov a výstupov.


100% vodotesná motobunda, ktorá zvládne akékoľvek podmienky

3M Scotchlite ™ reflexné materiály zvýšenú viditeľnosť, bunda má iba VT10 YKK® VISLON® AQUAGARD vodeodolné ZIPSY. Ochranu zaručia D3o ™ T5 EVO PRO XT chrániče na lakťoch a ramenách (certifikácia pre EN1621-1: 2011), D3o ™ VIPER chrbtový chránič (certifikácia EN1621-2), súčasťou je aj hrudný chránič.


Ďaľšia výbava motobundy Badlands

7 vonkajších vreciek + 4 vnútorné vrecká + 1x vodeodolné vnútorné vrecko
Vrecko na hydrovak /ten nie je súčasťou bundy/
odnímateľný a nastaviteľný ľadvinový pás - stabilizuje systémovú podporu
nastaviteľná šírka motobundy

Upozornenie: Všetky pigmentové látky budú po čase slabnúť pod UV žiarením (slnečné svetlo). Klim tkaniny sú vysoko odolné proti UV žiareniu, ale HI-VIS tkaniny budú slabnúť rýchlejším tempom než bežné látky. Ide o normálnu vlastnosť všetkých HI-VIS /neónových/ pigmentov / látok a nie je to považované za chybu výrobcu.

 

Súvisiace produkty