Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

KLIM ARTEMIS BUNDA, NEÓNOVÁ

Navrhnutá pre plnohodnotné dobrodružstvo. S bundou Artemis môžete cestovať po svete, ale tiež je vynikajúcim partnerom na každodenné jazdy po okolí.
799,00€

Popis produktu

KLIM ARTEMIS dámska motocyklová bunda

Navrhnutá pre plnohodnotné dobrodružstvo. S bundou Artemis môžete cestovať po svete, ale tiež je vynikajúcim partnerom na každodenné jazdy po okolí.
Je špeciálne navrhnutá ženami - pre ženy, Artemis je dokonalá 100% vodotesná a priedušná motobunda pre každú ADV ženu.


Táto bunda je vyrobená z laminovaného materiálu GORE-TEX® nepozná žiadne kompromisy a zaručene ochráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
KARBONITE ™ je odolný materiál, ktorý nájdeme v kľúčových oblastiach a chráni pred opotrebením. Odvetranie motobundy zabezpečuje dostatok vetracích otvorov, ktoré  sú prispôsobené pre nežnejšiemu pohlaviu: 2 ventilačné otvory nájdeme na hrudi, 2 otvory krížom cez bundu, 2 na predlaktí, 2 na bicepsoch, 2 veľké vertikálne výstupy v zadnej časti. Bunda má aj dostatok vreciek. Súčasťou je podšívka z materiálu KLIMATEK™, ktorú oceníte hlavne v teplejšom počasí. 

Bunda je vybavená integrovaným systémom chráničov D3O® LEVEL 1. A zároveň na nej nájdete množstvo sťahovacích pások, vďaka čomu si ju dokonale prispôsobíte k svojej postave. Súvisiace produkty