Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Adventure Menu Zipper Bag

Tento sáčok slúži ako tzv. Rúra, v ktorej sa jedlo ohrieva.
1,40€

Popis produktu

Adventure Menu Zipper Bag


Zipper bag je špeciálne vrecko, v ktorom ohrejete jedlo pomocou samoohřevných kapslí AdventureMenu. Tento sáčok slúži ako tzv. Rúra, v ktorej sa jedlo ohrieva. Zipper bag je súčasťou ALL-IN packu, ale teraz možno kúpiť aj samostatne, takže si môžete kúpiť aké kapsule chcete v množstve akom chcete.Zipper bag je vyrobený z extra silného plastu, aby odolal ako vysokým teplotám, tak náročným podmienkam zaobchádzanie v prírode. Vrecko je vybavený štyrmi otvormi, slúžiacimi na odvod prebytočnej pary po aktivácii samoohrevu.

Tento sáčok slúži ako tzv. Rúra, v ktorej sa jedlo ohrieva. Zipper bag je súčasťou ALL-IN packu, ale teraz ho možno kúpiť aj samostatne, takže si môžete kúpiť aké kapsule chcete v množstve akom chcete.


Zipper bag je vyrobený z extra silného plastu, aby odolal ako vysokým teplotám, tak náročným podmienkam zaobchádzania v prírode. Vrecko je vybavené štyrmi otvormi, slúžiacimi na odvod prebytočnej pary po aktivácii samoohrevu.