Oblečenie pre adventure motorkárky – KLIM® Artemis

Oblečenie pre adventure motorkárky – KLIM® Artemis
16. mája 2018 František Zubal

Navrhnuté od základov pre ženy. KLIM Artemis, oblečenie pre všetky ženy, ktorým voňajú diaľky a milujú dobrodružné cestovanie na motorke.

Vo svojom živle – KLIM® Artemis

Ak chceš oblečenie, ktoré ti naozaj dobre sadne a nechceš robiť kompromisy medzi výberom funkčného a pekného, vyskúšaj KLIM® Artemis. Oblečenie na motorku vyrobené pre ženy. Ak si totiž doteraz chcela skutočné adventure oblečko na motorku, bol to stále akýsi boj medzi tým, či ísť do pánskeho modelu, alebo sa uspokojiť s nejakým iným modelom nespĺňajúcim úplne všetky požiadavky na cestovanie. Teraz je tu však oblečenie KLIM ® Artemis, ktoré je pripravené na to, aby si v ňom obišla celý svet, alebo si len tak zajazdila v hoci ktorý deň.

„Účelovo navrhnuté a ušité, aby si v ňom zvládla všetky dobrodružstvá na motorke. Adventure štýl bez akýchkoľvek limitov. Strih, ktorý dá vyniknúť tvojej kráse a dizajn jasne odrážajúci tvoj zámer. To všetko doplnené o maximálnu funkčnosť v akýchkoľvek podmienkach.“

KLIM® Artemis ťa posunie ďaleko vpred. Nezáleží na tom, či sama jazdíš alebo si pri dobrodružstvách tá, čo sedí na zadnom sedadle. Na motorke zvládaš to čo každý chlap, ak nie ešte viac. Jediné, čo ťa chráni pred okolím, pred nepriazňou počasia, alebo ti v prípade pádu dokonca môže zachrániť život, je oblečenie. To ti skrátka musí perfektne sedieť a žiaden pánsky model toto nedokáže. Bunda zvykne odstávať v oblasti hrudníka a na rukávoch, boky sú zase príliš tesné, alebo nohavice veľmi dlhé. Chrániče nie sú na miestach, kde by mali byť, nepriliehajú, zavadzajú, nefungujú. Necítiš sa vôbec komfortne, ani nie si v pohodlí. Na dlhých cestách dosť otravná situácia. KLIM® Artemis je však iný, je vyslovene dizajnovaný ako oblečenie pre ženy motorkárky. Takže ti sadne ako typické dámske oblečenie. Rešpektuje všetky špecifiká ženského strihu.

Skrátka vyraz za dobrodružstvom

Čo sa funkčnosti týka, nešetrili sme na ničom. Inšpiráciou pre Artemis bol náš top pánsky model Badlands. Takže žiadne kompromisy ani úľavy, dámsky model plnohodnotne dopĺňa špičkovú radu oblečenia KLIM®.

„Obleč sa do KLIM® Artemis a nebudeš chcieť nič iné, iba brázdiť svet na motorke.“

Vysoká miera ochrany, komfort a pohodlie, extrémne dobrá ventilácia v horúčavách, a garantovaná 100% nepremokavosť. Ty a KLIM® Artemis budete ako jedno telo. Ono to tak aj reálne s moto oblečením je. Na motorke je všetko jednou veľkou súčasťou. Tak ako cítiš podklad po ktorom sa točia kolesá, ako cítiš vôňu lesa cez ktorý prechádza tá skvelá cestička po ktorej ideš, tak cítiš aj teplo, chlad, vietor, dážď…

Vrchná vrstva KLIM® Artemis je vyrobená z oderu odolného materiálu. Je to jediná vec, čo ťa chráni v prípade pádu. Textil je zosilnený materiálom KARBONITE™, takže ostáva stále vcelku. Náraz pohlcuje systém chráničov D3O®. Známe oranžové kusy materiálu, ergonomicky rozmiestnené v oblečení. Chrániče D3O® sa ti prispôsobia tak, že ich prakticky necítiš. V prípade nárazu však stuhnú, čím pohltia enormnú časť energie pádu.

Počasie nebude nikdy tvoj nepriateľ

Moknúť na motorke nechce hádam nikto a potiť sa v horúčavách nie je tiež dva krát príjemné. Nenechaj sa odradiť zlým počasím, KLIM® Artemis je oblečenie, s ktorým počasie riešiť nemusíš.

Kamkoľvek a ďaleko

Materiál GORE-TEX® PERFORMANCE SHELL s technológiou GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®, ťa udrží vždy na 100% v suchu.

„KLIM® Artemis je garancia toho, že aj v prípade poriadneho lejaku ostaneš na motorke suchá.“

Už nikdy viac nemusíš použiť otravný nepremok!  Nepremok nevetrá, je na tebe zbytočne ďalšia vrstva oblečenia, zle sa v ňom hýbe. Buď stále v dobrej nálade, odhodlaná každým dňom zažívať nové dobrodružstvá. Nekomplikuj si život systémami, ktoré nefungujú. KLIM® Artemis ti garantuje doživotnú 100% nepremokavosť.

Čo však v prípade opačného extrému a to veľkých horúčav? No predsa nič. Na KLIM® Artemis otvoríš systém vetrákov a je to.

„Budeš parádne odvetraná, budeš skrátka cool. V pohode a sústredená na jazdu, cestovanie, nové zážitky.“

Zabezpečí to systém vetracích otvorov, s ktorými si vieš pekne regulovať to, ako silno potrebuješ byť chladená. Systém pozostáva zo vstupných a výstupných otvorov. Chladný vzduch vchádza dnu, teplý zase von. Nejde o systém, kde sa iba naženie vzduch pod bundu a tá potom vyzerá ako nafúknutá. Pozostáva zo 14-tich otvorov rozmiestnených logicky po celom oblečení.

Veľké, funkčné vetracie otvory nájdeš rozmiestnené na celom oblečení

KLIM® Artemis jediné top adventure oblečenie pre ženy

Ak máš dušu bažiacu po dobrodružstvách a motorky sú súčasťou tvojho života, oblečenie KLIM® Artemis by nemalo chýbať v tvojom šatníku. Lepšie povedané, nemalo by chýbať na tebe. Vyskúšaj si ho naživo a obzri si všetky funkčné vychytávky, ktoré sú jeho súčasťou. Pozri ako v ňom vyzeráš, sadni na motorku a vyraz za novými zážitkami.