KLIM – doživotná záruka 100% nepremokavosti

KLIM – doživotná záruka 100% nepremokavosti
20. júla 2018 František Zubal

Americká značka KLIM a my, ako exkluzívny importér pre Slovensko, spoločnosť Touranbike, si stojíme za kvalitou ponúkaných produktov. Preto dávame na všetko oblečenie KLIM, zakúpené u nás, s membránou GORE-TEX®, doživotnú záruku na to, že ti naše oblečenie nepremokne.

Moto oblečenie KLIM, je určené pre všetkých motorkárov, ktorí sa neboja využiť svoj motocykel na maximum. Ak rád cestuješ na motorke, určite vieš, aké je to nepríjemné, keď celý premokneš. Bežné motorkové oblečenie zvykne premokať a pokiaľ túto skúsenosť zažiješ niekde mimo domova, napr. na dovolenke, máš pokazený celý výlet. Prečo máš riešiť veci, ktoré sú už dávno vyriešené? Sústreď sa radšej na jazdu, buď v pohode, užívaj si to a nerieš nevhodné, nefunkčné moto oblečenie.

 

„Premoknutie je nepríjemná, až životu nebezpečná vec, často ľahkovážne podceňovaná!!!“

Nie len z dôvodu komfortu, ale z dôvodu bezpečnosti, ponúkame u nás na predajni Touranbike Poprad 100% vodotesné oblečenie KLIM. Náš prísľub ohľadom tvojej bezpečnosti berieme vážne. Preto na všetko oblečenie KLIM s membránou GORE-TEX®, u nás dostávaš doživotnú záruku na vodotesnosť moto oblečenia.

Spolupráca troch značiek KLIM + GORE-TEX® + Touranbike ti zaručí 100 % garanciu sucha.

Ak sa náhodou vyskytne problém ohľadom 100% vodotesnosti, my ho vyriešime za teba!

Vo výrobkoch KLIM sa používa výlučne membrána od spoločnosti  W. L. Gore and Associates – známa pod menom GORE-TEX®. Práve tento výrobca dbá v maximálnej možnej miere na funkčnosť, ale hlavne garanciu vodotesnosti pri všetkých výrobkoch označených týmto logom. Každý jeden výrobok KLIM, ktorý sa dostal do rúk svojho zákazníka má fungovať a má mu slúžiť k jeho spokojnosti za každých poveternostných podmienok. Pokiaľ sa tak nedeje, problém sa určite vyrieši. Treba si uvedomiť, že výrobky KLIM s membránou GORE-TEX® sú používané aj extrémnych podmienkach a nie sú nezničiteľné. Občas sa môže stať, že nešetrným zaobchádzaním, či príp. aj výrobnou vadou predsa len dôjde k chybe a môže takýto výrobok mať menšiu vadu. Našou úlohou je takýto problém vyriešiť a to je práve to, čo vám garantujeme a to počas celej životnosti výrobku KLIM.

Oblečenie KLIM s membránou GORE-TEX®, zakúpené na predajni Touranbike Poprad, ktoré premoká, k nám dones, alebo nám ho pošli. Bude okamžite odoslané do servisného strediska GORE-TEX®. Tam sa v prvom rade zistí príčina, prečo oblečenie premoká. Odhalia sa aj najmenšie netesnosti v membráne či vo švoch, kadiaľ by mohlo moto oblečenie premokať. Podľa druhu problému sa zvolí následná oprava oblečenia. Servisné strediská Gore-Tex sú schopné opraviť akýkoľvek druh materiálu oblečenia. Nezáleží na tom aký materiál je v okolí membrány, alebo ako je vrstvená membrána Gore-Tex. Cordura, Armacor, ProShell, Performance Shell, SuperFabric… skrátka akýkoľvek typ membránového materiálu GORE-TEX®. V spolupráci s týmto servisným stredikami vieme zaručiť aj mechanicky poškodené oblečenie KLIM, či príp. upraviť takýto výrobok na mieru.

„Iba profesionálna oprava zaručí opätovnú správnu funkciu membrány GORE-TEX®, jej priedušnosť a nepremokavosť.“

Jazdi stále v pohode a vysmiaty, užívaj si jazdu, nerieš nezmyselné problémy. Oblečenie KLIM so 100% nepremokavou membránou GORE-TEX® nájdeš u nás na predajni Touranbike Poprad alebo v e-shope po kliknutí na tlačidlo nižšie.